Головна » 2015 » Жовтень » 12 » матч лідерів
12:49
матч лідерів

Як тривали протистояння за Суперкубок Дубенщини з футболу

Футбольний матч за Суперкубок Дубенщини відбувся 4 жовтня на стадіоні села Мирогоща. За чемпіонство позмагалися ФК «Імпульс» (переможці районного чемпіонату) та ФК «Підлужжя» (переможці весняного кубку). Перший тайм завершився двома голами, виконаними імпульсівцями, проте один із них – у свої ворота, тому рахунок після половини гри 1:1. Команди більш-менш були рівними на полі. У другому таймі у лідери вибилося Підлужжя, низка замін з їхнього боку сприяла двом голам у ворота противника, тому в результаті – 1:3. Переможців нагородили Суперкубком, а кращих гравців обох команд відзначили грамотами. Представники «Імпульса» пояснюють поразку тим, що не зібралися всі гравці, майже не було замін, тому в 2 таймі виснажені на сонці хлопці не витримали натиску. Тренер ФК «Підлужжя» хоча й задоволений перемогою, проте, каже, що якби його команда зібралася у повному складі, то гра була би ще кращою. Окремо варто згадати суддівство. Відзначився на матчі боковий суддя, який не помічав очевидних порушень, за що під час гри його випадково збив один із гравців.

Категорія: Дубенщина | Переглядів: 535 | Додав: Dmitruk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Логін:
Пароль:

Опитування

Яким браузером в основному Ви користуєтесь?