Понеділок, 25.10.2021, 00:01
Вітаю Вас Гость | RSS

Головна У нашому місті створена Громадська експертна рада Дубенщини - ФорумРеєстраціяВхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум ТРК "Дубно" » Передачі ТРК "Дубно" » У нашому місті створена Громадська експертна рада Дубенщини
У нашому місті створена Громадська експертна рада Дубенщини
DmitrukДата: П`ятниця, 23.05.2014, 19:29 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Модераторы
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Новоутворена громадська ініціатива Громадська експертна рада Дубенщини проводить відкрите засідання на тему «Дубно між Майданом і виборами»
30 квітня 2014 року в приміщенні зали для конференцій Дубенського медичного коледжу (м. Дубно, вул. К. Острозького, 25) відбудеться відкрите засідання Громадської експертної ради Дубенщини. Початок заходу об 11.00. Вхід вільний, однак кількість учасників засідання обмежується кількістю місць у залі. Телевізійна версія засідання буде показана в ефірі ТРК «Дубно» та запропонована до перегляду через соціальні мережі.
Метою заходу є започаткування відкритого майданчику для ґрунтовного обговорення актуальних питань суспільно-політичного життя громади м. Дубна й інших громад Дубенського району. Учасники засідання планують обговорити, яким чином радикальні зміни, що відбулися в українському суспільстві протягом останніх місяців вплинули на життя дубенчан, що зроблено, що потрібно зробити, для того щоб проголошені новітньою українською революцією принципи були втілені на практиці. Надалі такі заходи планується проводити регулярно. Вони будуть присвячені конкретним сферам соціально-економічного розвитку м. Дубна та Дубенського району. Визначення тем майбутніх публічних засідань та слухань є одним із завдань засідання 30 квітня.
Довідка
Громадська експертна рада Дубенщини (ГЕРД) є формою співпраці експертів у різних галузях суспільної діяльності, які прагнуть застосувати свої знання та досвід на благо місцевої громади. ГЕРД діє на засадах українського патріотизму та державності, безумовної підтримки цілісності і соборності України, активного спротиву виявам зовнішньої агресії та сепаратизму. Громадська експертна рада планує проводити публічні обговорення важливих для місцевої громади проблем, розробляти експертні висновки, пропозиції, стратегії розвитку тощо і пропонувати їх для втілення органам влади й ініціативним групам громадян, брати участь у створенні дієвих механізмів контролю за роботою владних структур. Право на використання ідей, пропозицій, концептуальних розробок та інших інтелектуальних продуктів, створених у результаті діяльності ГЕРД, належить громадськості, вони можуть використовуватися без обмежень. ГЕРД принципово відмовляється від застосування ієрархічної структури у своїй роботі й діє на принципах мережевої взаємодії: кожен з експертів ГЕРД активізує та розвиває співпрацю фахівців у певній галузі для вирішення завдань, що постають перед спільнотою.
Ініціаторами створення та членами спільноти Громадської експертної ради Дубенщини є: Олександр Карпюк, депутат Дубенської міської ради; Леонід Кічатий, директор Державного історико-культурного заповідника м. Дубна; Михайло Корилкевич, член Наглядової ради групи компаній «Монстера»; Олег Супрун, спеціаліст управління архітектури; Олександр Гладунов, експерт Аналітичної групи «Стратегіко»; Віктор Єфимчук, громадський активіст; Олександр Лісовський, політолог.
Більш детальну інформацію можна отримати у координатора ГЕРД Олександра Лісовського, тел. (096) 948 82 75, e-mail: office@strategico.com.ua .
 
AdminДата: Понеділок, 02.06.2014, 18:44 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 21
Статус: Offline
На часі – питання безпеки Дубно і району

Громадська експертна рада Дубенщини анонсує тему наступного відкритого засідання: «Безпека громади міста Дубно». Участь в засіданні візьмуть експерти з питань безпеки.


На наступному відкритому засіданні Громадської експертної ради Дубенщини обговорюватиметься тема безпеки громади міста Дубна. Засідання відбудеться 03 червня 2014 року в приміщенні зали для конференцій Дубенського медичного коледжу (м. Дубно, вул. К. Острозького, 25). Початок об 11.00. На захід запрошуємо всіх небайдужих громадських активістів міста і району, а також представників ЗМІ. Попередня реєстрація відбувається за електронною адресою: oleksandrlisovs@gmail.com .
На засіданні ГЕРД від 30 квітня учасники порушили питання про відсутність лікаря-отоларинголога в Дубно. Опитування дубенчан, проведене в квітні, показало, що це питання увійшло до трійки основних проблем міста. Експерти ГЕРД посилили увагу до цього питання і долучилася до його вирішення, зокрема, проконсультувалися у Віталія Демчука – авторитетного та відомого отоларинголога, завідуючого відділенням Рівненської міської поліклініки. Віталій Демчук запропонував свою допомогу, і якщо знадобиться, він готовий порекомендувати молодого лікаря для Дубна та консультувати його у складних випадках.
Як повідомив заступник голови Дубенської райдержадміністрації Юрій Шесталюк, проблема браку фахівців-отоларингологів у місті й районі вже майже вирішена. На даний час у міському центрі первинної медико-санітарної допомоги пацієнтів приймає лікар-отоларинголог Юрій Музика. З 02 червня до роботи також у центрі первинної медико-санітарної допомоги стане лікар Надія Кобзар. А 01 серпня у центральній районній лікарні Дубна пліч-о-пліч з працюючим нині досвідченим лікарем-отоларингологом почне приймати хворих молодий лікар. Отже, загалом на місто і Дубенський район працюватимуть четверо лікарів-отоларингологів, що, за словами Юрія Шесталюка, наразі вирішує проблемне питання.
ДОВІДКА

Громадська експертна рада Дубенщини (ГЕРД) є формою співпраці експертів у різних галузях суспільної діяльності, які прагнуть застосувати свої знання та досвід на благо місцевої громади. ГЕРД діє на засадах українського патріотизму та державності, безумовної підтримки цілісності і соборності України, активного спротиву виявам зовнішньої агресії та сепаратизму. Громадська експертна рада проводить публічні обговорення важливих для місцевої громади проблем, розробляє експертні висновки, пропозиції, стратегії розвитку тощо і пропонує їх для втілення органам влади й ініціативним групам громадян. Кожен з експертів ГЕРД активізує та розвиває співпрацю фахівців у певній галузі для вирішення завдань, що постають перед спільнотою. Ініціаторами створення та членами спільноти Громадської експертної ради Дубенщини є: Олександр Карпюк, депутат Дубенської міської ради; Леонід Кічатий, директор Державного історико-культурного заповідника м. Дубна; Михайло Корилкевич, член Наглядової ради групи компаній «Монстера»; Олег Супрун, спеціаліст управління архітектури; Олександр Гладунов, експерт Аналітичної групи «Стратегіко»; Віктор Єфимчук, громадський активіст; Олександр Лісовський, політолог. Засідання ГЕРД від 30.04.2014 можна переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=eM4fQXD3C40.
Більш детальну інформацію можна отримати у координатора ГЕРД Олександра Лісовського
тел. (096) 948 82 75, e-mail: oleksandrlisovs@gmail.com

 
Форум » Форум ТРК "Дубно" » Передачі ТРК "Дубно" » У нашому місті створена Громадська експертна рада Дубенщини
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

ТРК "Дубно" © 2021